Dynamo obrátilo v poslední třetině

hokej - 07. 01. 2022

PARDUBICE – V rámci 39. kola nejvyšší hokejové soutěže zavítaly do enteria arény Karlovy Vary a poměrně dlouho pomýšlely na zisk bodů. Do vedení šla Energie v osmé minutě z pozice dva na jednoho. Skóre srovnal o sedm minut později kanadský snajpr Camara. Hra se v tu dobu přelévala ze strany na stranu, ale bez vážnějších gólových příležitostí. Ve druhé třetině to byli opět hosté, kteří převážili misky vah na svoji stranu a pomýšlet na tři body mohli pak dokonce až do padesáté minuty, kdy vyrovnal Robertson. Za dvě minuty už enteria aréna znovu bouřila, kdy se opět trefil Anthony Camara a zaznamenal tak již svou šestnáctou branku letošní sezony! Definitivní obrat pak dokonal v 56. minutě Rohlík. Za zmínku bezpochyby stojí i tři asistence Jana Košťálka.

39. kolo: Dynamo Pardubice – Energie Karlovy Vary 4:2 (1:1, 0:1, 3:0). Branky a nahrávky: 15:15 Camara (Košťálek, Říčka), 49:21 Robertson (Musil, Košťálek), 51:23 Camara (Kousal, Košťálek), 55:22 Rohlík (Anděl) – 07:38 Redlich (Beránek, Novotný), 27:46 Kohout. PARDUBICE: Frodl – Mikuš, Zdráhal, Robertson, Košťálek, Vála, Kolář, Jelínek – Říčka, Musil, Rohlík – Matys, Kousal, Camara – Paulovič, Poulíček, Blümel – Anděl, Roman, Urban. (saf)