Dynamo vyhrálo v prodloužení

hokej - 05. 03. 2021

PARDUBICE – V předposledním kole základní části hokejové extraligy přivítalo Dynamo dnes večer v enteria areně Karlovy Vary. O výhru v základní hrací době přišly Pardubice pět minut před koncem, vítězství alespoň v prodloužení pak domácím zajistil Nakládal. Dynamo tak před posledním kolem drží sedmou příčku tabulky, která znamená v předkole výhodu domácího prostředí navíc.
51. kolo: Dynamo Pardubice – Energie Karlovy Vary 3:2 p (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0). Branky a nahrávky: 4:58 Horký (Kolář, Rohlík), 26:50 Camara (Zohorna, Kousal), 61:20 Nakládal (Blümel) – 10:16 Šik, 54:28 Kowalczyk (Bačo) Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Kajínek, Rampír.  Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. Střely na branku: 37:19 (9:8, 19:3, 7:8 - 2:0). Vhazování: 38:22. PARDUBICE: Klouček – Vála, Nakládal, Mikuš, Ďaloga, Kolář, Hrádek, Bučko – Paulovič, Poulíček, Blümel – Kousal, Zohorna, Camara – Horký, Roman, Rohlík – Pochobradský, Kratochvil, Kosticyn. (saf) Na snímku: Vítěznou branku Dynama vstřelil obránce Jakub Nakládal. Foto: MILAN KŘIČEK