Karlovy Vary dostaly výprask

hokej - 11. 03. 2021

PARDUBICE – Také druhý zápas série o postup do čtvrtfinále s Karlovými Vary ovládly Pardubice. Oproti tomu předchozímu navíc hosty doslova zdemolovaly. Dynamo vedlo už po první třetině 5:1, aby pak stejný počet branek nasázelo také ve druhé periodě. Závěrečná část se dohrávala už jen z povinnosti, o čemž svědčí nejen pouhý jeden jediný vstřelený gól, ale třeba i to, že se v jednu chvíli hrálo téměř pět a půl minuty bez přerušení… Pěti kanadskými body se blýskl Anthony Camara, který ke dvěma vstřeleným gólům přidal i tři asistence. Celý druhý útok ve složení Camara – Zohorna – Kousal si pak dohromady připsal 12 bodů! Za zmínku ovšem stojí i čtyři asistence Marka Ďalogy.
Předkolo play-off 2. zápas: Dynamo Pardubice – Energie Karlovy Vary 11:3 (5:1, 5:2, 1:0).
Branky a nahrávky: 06:14 Camara (Kousal), 08:01 T. Zohorna (Kousal, Kosticyn), 14:37 Mikuš (Camara, Zohorna), 18:09 Vála (Zohorna, Camara), 18:53 Paulovič (Ďaloga, Kousal), 20:34. Zohorna (Camara, Ďaloga), 21:30 Roman (Rohlík, Horký), 22:57 Kosticyn (Kratochvil, Ďaloga), 22:15 Camara (Ďaloga), 36:02. Blümel, 55:54 Blümel (Paulovič, Nakládal) – 11:09 Vondráček (Beránek, Skuhravý), 35:37 Flek (Rachůnek), 39:02 Flek (Rachůnek, Hladonik).  Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Lederer, Rožánek. Vyloučení:  4:4. Využití: 3:1. Střely na branku: 29:29 (16:5, 10:15, 3:8). Vhazování: 29:28. PARDUBICE: Klouček – Nakládal, Vála, Ďaloga, Mikuš, Hrádek, Kolář, Bučko – Blümel, Poulíček, Paulovič – Camara, Zohorna, Kousal – Rohlík, Roman, Horký – Kosticyn, Kratochvil, Pochobradský. Stav série: 2:0. Třetí vzájemné utkání se hraje v sobotu od 17. 30 hodin v Karlových Varech. (saf).
Na snímku: Anthony Camara (vpravo) se raduje z jednoho ze svých pěti kanadských bodů, kterými si stanovil svůj osobní zápasový rekord. Foto: MILAN KŘIČEK