Sedmá příčka jim sluší!

Fotbal - 18. 04. 2021

BRNO – Nakonec z toho byl docela dramatický zápas. V souboji nováčků Fortuna:Ligy, kteří se dnes odpoledne potkali v 27. kole, byli opět lepší Pardubičtí. Na stadionu v Srbské zvítězili hosté 2:1, a tak v tabulce stále drží výtečnou sedmou pozici, a dokonce s tříbodovým náskokem před stíhači z Ostravy a Olomouce!

První gól Pardubic zaznamenal ve 42. minutě Martin Toml. Domácí se po přestávce hodně snažili, na Přichystalovo vyrovnání po centru Fouska v 69. naštěstí nádherně odpověděl o dvě minuty později uniknuvší Ewerton.

FC Zbrojovka Brno – FK Pardubice 1:2 (0:1) (ro) Foto: RADEK KLIER (Na snímku z Brna v bílém Pavel Černý)

Podrobný referát přinese tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude v sekci Premium k dispozici dnes před 22. hodinou.

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději