Parádní vylepšení skóre

Fotbal - 25. 04. 2021

ZLÍN – Čtyřmi vstřelenými góly a ani jedním neobdrženým si pardubičtí fotbalisté na stadionu „ševců“ dnes vylepšili brankové skóre v celkové tabulce Fortuna:Ligy, v níž i po 29. kole zůstávají na skvělém 7. místě.

I když se domácí Youba Dramé svými pády v pokutovém území hodně snažil, na rozhodčí si nepřišel… Tón utkání udávali v 1. poločase jednoznačně hosté z Pardubic. Dva zářezy (v 15. z penalty a ve 27. za asistence Solila) si připisuje Cadu, jenž byl dnes k nezastavení a v 55. minutě jen málo chybělo, aby dosáhl hattricku. Po přestávce se Zlínští sice zlepšili, narazili ovšem na nepřekonatelného brankáře Letáčka. Šance domácích v 62., 67. a 77. minutě vyřešil pardubický golman bravurně. Dvakrát se ve Zlíně v poslední fázi zápasu trefil i David Huf (80. po rohu Čelůstky, 93. za asistence Tischlera). Pardubický kanonýr má tak na svém kontě v nejvyšší soutěži již devět gólů!

FC Fastav Zlín – FK Pardubice 0:4 (0:2) (ro) Foto: LUBOŠ JENÍČEK (Snímek, na němž je zachycen Cadu, byl pořízen v předchozím utkání se Spartou)

Podrobný referát z dnešního zápasu ve Zlíně přinese Týdeník Pernštejn v zítřejším tištěném vydání. Na webových stránkách bude k dispozici v placené sekci Premium dnes kolem 22. hodiny

Šťastná plichta

Pardubičtí fotbalisté remizovali ve Zlíně

Zmar pod hradeckými lízátky

Pardubičtí fotbalisté v derby neuspěli, příliš pozdě začali být aktivní

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději