Tři góly za třináct minut

fotbal - 04. 08. 2024

ČESKÉ BUDĚJOVICE – První výhru v nové sezoně nejvyšší soutěže si připsali pardubičtí fotbalisté na jihu Čech. Pomohlo jim k tomu bleskové tříbrankové vedení, kterého docílili v rozmezí třinácti minut z prvních tří střel na budějovickou branku včetně úvodního parádního vlastňáku.

Ve druhé půli sice domácí snížili a poté si vypracovali i další šance, ovšem pod novým koučem Strakou si první letošní body nepřipsali…

3. kolo: SK Dynamo České Budějovice – FK Pardubice 1:3 (0:3). Branky Pardubic: vlastní (Keckeisen), Kalabiška, Patrák. Diváků: 3612. (saf)

Podrobný referát včetně sestavy přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.

Nakonec Votroky zaslouženě smázli

Derby východočeských rivalů skončilo 2:1 pro domácí FK Pardubice. Důležité tři body!

Náhrada za Kalabišku

Pardubický klub reagoval na vážné zranění Jana Kalabišky

Hlavatý Pardubice nešetřil

Pardubičtí fotbalisté prohráli pod Ještědem

Bezbodový zmar ve vedru

Pardubičtí fotbalisté se ani ve druhém domácím utkání proti Slovácku neprosadili