Opět remíza, tentokrát s Duklou

Fotbal - 03. 07. 2024

LÁZNĚ BOHDANEČ – Ve třetím přípravném utkání před novou sezonou pardubičtí prvoligoví fotbalisté remizovali ve středu odpoledne na hřišti Na Baště se staronovým účastníkem nejvyšší domácí soutěže, pražskou Duklou.

První poločas opatrného fotbalu bez výrazných šancí skončil bez branek, oživení přinesl až hezký gól pardubického Hufa v 74. minutě. Hosté ovšem nesklonili hlavy a o dvě minuty později z pokutového kopu, nařízeného po faulu Koukoly ve vápně, vyrovnal na konečných 1:1 Barac.

FK Pardubice – FK Dukla Praha 1:1 (0:0). Sudí Petřík. Přihlíželo 360 diváků.

Sestavy:

FK PARDUBICE - 1. pol.: Stejskal – Surzyn, Koukola, Šimek – Vacek, Juzvak (C), Míšek, Brdička, Stradins – Krobot, Zlatohlávek (32. Šimek S.) 2. pol.: Budinský – Mareš, Šimek D., Koukola, Juzvak (67. Chukwuebuka) – Solil, Appiah, Šimek S., Tischler, Patrák – Huf

FK DUKLA PRAHA - Hruška – Vondrášek, Hašek, Peterka (C), Doda – Ferreira, Kozma, Hora, Moulis – Matějka, Mešanovič Náhradníci: Spilka – Matoušek, Jeřábek, Holiš, Ludvíček, Barac, Ullman, Osuagwu, Douděra, Vošnjak, Špatenka

(ro) Foto z utkání: BEDŘICH PRÁCHENSKÝ

Nakonec Votroky zaslouženě smázli

Derby východočeských rivalů skončilo 2:1 pro domácí FK Pardubice. Důležité tři body!

Náhrada za Kalabišku

Pardubický klub reagoval na vážné zranění Jana Kalabišky

Hlavatý Pardubice nešetřil

Pardubičtí fotbalisté prohráli pod Ještědem

Bezbodový zmar ve vedru

Pardubičtí fotbalisté se ani ve druhém domácím utkání proti Slovácku neprosadili