Jednoznačná záležitost

fotbal - 16. 05. 2021

PRAHA – Totálně bezradně působila dnes v Ďolíčku Viktoria Plzeň vedená trenérem Michalem Bílkem. Tým FK Pardubice si s ní poradil dokonale. Po několika šancích zaznamenal první branku domácích ve 44. minutě Cadu, na začátku jeho gólového úspěchu byl Černý, jenž se vyznamenal již předtím a vůbec měl tuto neděli svůj velký den. Hosté hráli od 45. minuty v deseti a Pardubičtí toho stoprocentně využili. Druhý gól docílil v 67. Černý hlavou, v 88. pečetil výsledek Surzyn. Hosté poprvé vážně ohrozili branku Letáčka až v 76. minutě. Jiným výsledkem tak utkání ani dopadnout nemohlo.

32. kolo: FK Pardubice – FC Viktoria Plzeň 3:0 (1:0). (ro) Foto: MILAN KŘIČEK (Na snímku Dominik Kostka, jehož šance mohla otevřít skóre již ve 31. minutě)

Podrobný referát z dnešního utkání s Plzní přinese Týdeník Pernštejn v zítřejším tištěném vydání. Na webových stránkách bude k dispozici v placené sekci Premium dnes kolem 22. hodiny.

Nakonec Votroky zaslouženě smázli

Derby východočeských rivalů skončilo 2:1 pro domácí FK Pardubice. Důležité tři body!

Náhrada za Kalabišku

Pardubický klub reagoval na vážné zranění Jana Kalabišky

Hlavatý Pardubice nešetřil

Pardubičtí fotbalisté prohráli pod Ještědem

Bezbodový zmar ve vedru

Pardubičtí fotbalisté se ani ve druhém domácím utkání proti Slovácku neprosadili